Møt menneskene i Azets Consulting

Hos oss finner du noen av landets mest erfarne og dyktige konsulenter, spesialisert innen forbedring, verdiutvikling og gevinstrealisering. Dette fellesskapet representerer ikke bare et team, men en lidenskapelig gruppe mennesker som deler ideer og prosjekter som gir verdi til våre kunder. Styrken i Azets Consulting er kombinasjonen av vår tverrfaglige kompetanse som gir leveranser av høy kvalitet til kjente merkevarer.

Camilla Sjølie

Camilla Sjølie

Manager

Oslo | Transformation, Digitalisation & Strategy

camilla.sjolie@azetsconsulting.no E-post
Espen Andresen

Espen Andresen

Partner

Oslo | Transformation, Digitalisation & Strategy

espen.andresen@azetsconsulting.no E-post
Halfdan Brandtzæg

Halfdan Brandtzæg

Senior Manager

Oslo | Transformation, Digitalisation & Strategy

halfdan.brandtzeg@azetsconsulting.no E-post
Even Urnes

Even Urnes

Konsulent

Oslo | Transformation, Digitalisation & Strategy

even.urnes@azetsconsulting.no E-post
Kjetil Dragesæt

Kjetil Dragesæt

Senior Manager

Stavanger | Transformation, Digitalisation & Strategy

kjetil.drageset@azetsconsulting.no E-post
Bernt Aksel Rasmussen

Bernt Aksel Rasmussen

Leder region Midt

Trondheim | Transformation, Digitalisation & Strategy

bernt.rasmussen@azetsconsulting.no E-post
Espen Isager

Espen Isager

Senior Manager

Bergen | Transformation, Digitalisation & Strategy

espen.isager@azetsconsulting.no E-post
Kristin Tronstad Lønn

Kristin Tronstad Lønn

Manager

Oslo | CFO Advisory

kristin.loenn@azetsconsulting.no E-post
Marte Wiik

Marte Wiik

Tjenestedesigner

Oslo | Customer Insight & Design

marte.wiik@azetsconsulting.no E-post
André Trønnes Pedersen

André Trønnes Pedersen

Senior Manager

Oslo | CFO Advisory

andre.pedersen@azetsconsulting.no E-post
Anders Straume

Anders Straume

Senior Manager

Trondheim | People, Organisation & Culture

anders.straume@azetsconsulting.no E-post
Torill Wahlberg

Torill Wahlberg

Senior Manager

Oslo | People, Organisation & Culture

torill.wahlberg@azetsconsulting.no E-post
Sigmund Myhre

Sigmund Myhre

Seniorkonsulent

Oslo | Transformation, Digitalisation & Strategy

sigmund.myhre@azetsconsulting.no E-post
Stephan Ervik

Stephan Ervik

Manager

Oslo | Transformation, Digitalisation & Strategy

stephan.ervik@azetsconsulting.no E-post
Johanne Vaagland

Johanne Vaagland

Manager

Bergen | Transformation, Digitalisation & Strategy

johanne.vaagland@azetsconsulting.no E-post
Kristine Holm Sylta

Kristine Holm Sylta

Senior Manager

Bergen | Transformation, Digitalisation & Strategy

kristine.sylta@azetsconsulting.no E-post
Vibeke Eide

Vibeke Eide

Leder kompetanse og kvalitet

Bergen | Transformation, Digitalisation & Strategy

vibeke.eide@azetsconsulting.no E-post
May-Linn Haugen Thorsen

May-Linn Haugen Thorsen

Konsulent

Bergen | Transformation, Digitalisation & Strategy

maylinn.thorsen@azetsconsulting.no E-post
Caroline Hordvik

Caroline Hordvik

CEO

Bergen | Management

caroline.hordvik@azetsconsulting.no E-post
August Sællmann

August Sællmann

Seniorkonsulent

Oslo | CFO Advisory

august.saellmann@azetsconsulting.no E-post
Helene Larsen

Helene Larsen

Konsulent

Trondheim | People, Organisation & Culture

helene.larsen@azetsconsulting.no E-post
Inghild Härström

Inghild Härström

Senior Manager

Bergen | People, Organisation & Culture

inghild.harstrom@azetsconsulting.no E-post
Tor Skipperø

Tor Skipperø

Senior Manager

Trondheim | CFO Advisory

tor.skipperø@azets.com E-post
Kristin Birkeland

Kristin Birkeland

Tjenestedesigner

Bergen | Customer Insight & Design

kristin.birkeland@azetsconsulting.no E-post
Emilie Øijorden

Emilie Øijorden

Visuell UX-designer

Bergen | Customer Insight & Design

emilie.oijorden@azetsconsulting.no E-post
Carina Takseth

Carina Takseth

Senior Manager

Bergen | People, Organisation & Culture

carina.takseth@azetsconsulting.no E-post
Linda Hellerud

Linda Hellerud

Manager

Stavanger | People, Organisation & Culture

linda.hellerud@azetsconsulting.no E-post
Torunn Tørstad

Torunn Tørstad

Senior Manager

Oslo | People, Organisation & Culture

torunn.torstad@azetsconsulting.no E-post
Rebekka Eldøy

Rebekka Eldøy

Senior Manager

Bergen | People, Organisation & Culture

rebekka.eldoy@azetsconsulting.no E-post
Adrian Sivertsen

Adrian Sivertsen

Director

Bergen | Transformation, Digitalisation & Strategy

adrian.sivertsen@azetsconsulting.no E-post